500x600 İş hayatına, TRT’nin alt yapısı” Çocuk Saati” ile başladı. Çeşitli popüler diziler, belgesel ve uzun metrajlı filmlerin seslendirmelerinde bulundu. “Sihirli Kemer” adlı çocuk oyununda bir sezon Devlet Tiyatrosunda misafir oyuncu olarak yer aldı. SiyahBeyaz televizyonun bant yayınlarının ilk örneklerinden “Günaydın” çocuk programını sundu. Bu dönemde “Türkülerin Öyküleri” ve “5 Dakika”  adlı televizyonun ilk drama oyunlarında oynadı.

Spikerliğe TRT Ankara Radyosu’nda başladı. Radyolar arası bant yayınlarının canlı yayınlara dönüştüğü günlerde, Trabzon Radyosundan merkez bağlantılı ilk canlı yayında yayıncı ve sunucu, Türk televizyon tarihinin ilk sabah canlı yayın kuşağı “GÜNAYDIN-İYİ HAFTALAR TÜRKİYE” programında sunucu olarak yer aldı. 1980’lerin sonlarına doğru kurum içi sınavla “Redaktör Spiker” olarak Haber Merkezine adımını attı. Bu tarihten sonra mesleği gereği haber spikerliği, muhabirlik, editörlük de yaptı. 90’lı yılların sonundan 2012 yılına kadar İstanbul Haber Müdürlüğü’nde Redaktör Spiker olarak çalışmış, TRT’den 2012 yılında ayrılmıştır.

Halen, spikerlik, sunuculuk, etkili iletişim, diksiyon, beden dili ve dublaj konularında eğitim vermektedir. Ayrıca film seslendirmesi(dublaj), konferans ve panellerde sunuculuk yapmaktadır.